120 liter drankvaten
Geschikt voor 120 liter | VO: 42cm
L: 50cm | B: 50cm | H: 80cm
Oorspronkelijke prijs was: €94,95.€74,95Huidige prijs is: €74,95.
21% korting
(€61,94 Excl. BTW)
Inclusief waterslot, aftapkraan, stop en afsluitdop. Voorzien van officieel keurmerk voor voedingsmiddelen.

Kies een staffelkorting
Verwachte levertijd: 1 tot 3 werkdagen
110 liter tankje met kraan van zeer hoge kwaliteit geproduceerd van kunststof HDPE en is vrij van metalen. HDPE is de meest gebruikte kunststofsoort en is volledig recyclebaar. Alle bijgeleverde accessoires kunt u makkelijk monteren op de schroefdraad aansluitingen. Het model is zo ontworpen dat u in principe alle accessoires kunt aansluiten maar ook gedeeltelijk waardoor het tankje multifunctioneel inzetbaar is. Wanneer u bijvoorbeeld het waterslot niet nodig heeft plaatst u de afsluitdop op de deksel. De kunststof 110 liter tank is bijvoorbeeld geschikt voor opslag van water, osmose water, lichte chemicaliën, levensmiddelen of te gebruiken als gistingsvat. Door de handvaten aan de zijkant is de mobiele watertank gemakkelijk te verplaatsen. Schaf vandaag nog een 110 liter tankje aan en maak gebruik van bovenstaande aanbieding.
Specificaties
| Inhoud | 110 liter |
| Hoogte | 660 mm |
| Lengte | 520 mm |
| Breedte | 410 mm |
| Vulopening | 180 mm |
| Kleur deksel | Rood |
| Kleur vat | Transparant |
| Materiaal | HDPE |
| Kraan aansluiting | Uitwendig schroefdraad DIN 51 |
| Gewicht | 4680 gr |
| Keurmerk | Voeding |
| Art nr | KT-110L-HA |
Geschikt voor 120 liter | VO: 42cm
L: 50cm | B: 50cm | H: 80cm
Geschikt voor 40 - 75 kg | VO: 39,2cm
L: 45.5cm | B: 45.5cm | H: 78.7cm
Geschikt voor 40 - 80 kg | VO: 42cm
L: 50cm | B: 50cm | H: 80cm
Anoniem –
goed
Eva –
Onze bestelling is prima geleverd.
De levering was ook snel. Dus al met al tevreden met onze aankoop!
David –
Tank van 110liter goed en snel geleverd gekregen, tank zeer goede kwaliteit, ik gebruik de tank in mijn bestelwagen om extra water mee te nemen voor het werk, ben er zeer tevreden van,
Jan H –
Heb ondertussen nu de tweede tank binnen omdat de eerste tank en levering mij goed zijn bevallen. En aangezien mijn osmose systeem uit zijn jas was gegroeid had ik meer opslag nodig. Wederom volgende dag geleverd en van dezelfde goede kwaliteit als de eerste tank. Kortom zeer tevreden met de kwaliteit levering en communicatie via de mail. Van harte aanbevolen. I
jan H –
Tank 110 liter goed verpakt en volgende dag ontvangen, heel mooie zware kwaliteit kunststof, ik gebruik hem nu als osmose water opslag voor mijn 2 meter aquarium en ik heb er nu al veel plezier van. Goede koop en van harte aanbevolen.
Roy –
Fantastisch produkt
heel goed voor diverse omstandigheden o.a. in de aquarium hobby