220 liter compostbak
L: 74cm | B: 74cm | H: 90cm
Oorspronkelijke prijs was: €389,95.€289,95Huidige prijs is: €289,95.
26% korting
(€239,63 Excl. BTW)
26% extra korting op de compost tumbler
Super handige compostmolen voor in uw tuin. De compostmolen is zeer gebruiksvriendelijk en is van zeer hoge kwaliteit.
Kies een staffelkorting
Verwachte levertijd: 2 tot 4 werkdagen
Een fantastische compostmolen voor in uw tuin. Het composteren werd u nog nooit zo makkelijk gemaakt. Door enkel aan de hendel te draaien kunt u, uw compost door elkaar husselen.
Deze fantastische compostmolen is zo ontwikkeld dat het composteren makkelijker en efficiënter wordt gemaakt. Doordat de molen op pootjes staat is het ook makkelijk om compost in de bak er aan toe te voegen.
Bekijk deze link. Uitleg hoe de 180 liter compostmolen te werk gaat.
De 180 liter compostmolen is zo ontworpen dat de 2 segmenten kunnen worden afgesloten van eventueel ongedierte. De 2 segmenten zorgt er voor dat composteren continu mogelijk is. Zodra 1 segment vol is kunt u beginnen met het volgende segment.
Het frame is van verzinkt staal gemaakt. Dit is voor een langere levenstijd van de compostmolen.
Voordelen van de 180 liter compostmolen
Wees er dus snel bij, want op = op!
Specificaties
| Inhoud | 180 liter |
| Hoogte | 1090 mm |
| Lengte | 910 mm |
| Breedte | 640 mm |
| Gewicht | 10 kg |
| Kleur deksel | Zwart |
| Kleur compostbak | Zwart en groen |
| Materiaal | PE |
| Art. nr | CM-180 |
L: 74cm | B: 74cm | H: 90cm
L: 74cm | B: 74cm | H: 90cm
L: 60cm | B: 60cm | H: 70cm
Geschikt voor 80 - 120 kg | VO: 42cm
L: 58cm | B: 58cm | H: 97cm
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.