80 liter Voerton vierkant
Geschikt voor 30 - 40 kg | VO: 28,2cm
L: 38cm | B: 38cm | H: 72.4cm
Oorspronkelijke prijs was: €119,95.€89,95Huidige prijs is: €89,95.
25% korting
(€74,34 Excl. BTW)
Inclusief waterslot, aftapkraan, stop en afsluitdop. Voorzien van officieel keurmerk voor voedingsmiddelen.

Tijdelijk uitverkocht!
150 liter tankje met kraan van zeer hoge kwaliteit geproduceerd van kunststof HDPE en is vrij van metalen. HDPE is de meest gebruikte kunststofsoort en is volledig recyclebaar. Alle bijgeleverde accessoires kunt u makkelijk monteren op de schroefdraad aansluitingen. Het model is zo ontworpen dat u in principe alle accessoires kunt aansluiten maar ook gedeeltelijk waardoor het tankje multifunctioneel inzetbaar is. Wanneer u bijvoorbeeld het waterslot niet nodig heeft plaatst u de afsluitdop op de deksel. De kunststof 150 liter tank is bijvoorbeeld geschikt voor opslag van water, osmose water, lichte chemicaliën, levensmiddelen of te gebruiken als gistingsvat. Door de handvaten aan de zijkant is de mobiele watertank gemakkelijk te verplaatsen. Schaf vandaag nog een 150 liter tankje aan en maak gebruik van bovenstaande aanbieding.
Specificaties
| Inhoud | 150 liter |
| Hoogte | 710 mm |
| Lengte | 610 mm |
| Breedte | 470 mm |
| Vulopening | 180 mm |
| Kleur deksel | Rood |
| Kleur vat | Transparant |
| Materiaal | HDPE |
| Kraan aansluiting | Uitwendig schroefdraad DIN 51 |
| Gewicht | 5580 gr |
| Keurmerk | Voeding |
| Art nr | KT-150L-HA |
Geschikt voor 30 - 40 kg | VO: 28,2cm
L: 38cm | B: 38cm | H: 72.4cm
Geschikt voor 120 liter | VO: 42cm
L: 50cm | B: 50cm | H: 80cm
Geschikt voor 40 - 80 kg | VO: 42cm
L: 50cm | B: 50cm | H: 80cm
Geschikt voor 110 liter | VO: 18cm
L: 52cm | B: 41cm | H: 66cm
Marian –
Prima water tankje, stevig en met kraantje. Wel op verhoging zetten anders kan er geen gieter onder. Goede koop!
Kim –
Al geruime tijd super blij met deze tank! Hij werd snel geleverd en zat keurig ingepakt. Ook zitten er bij de tank verschillende opzetstukken. Hierdoor kan je zelf kiezen of je aan de onderkant een kraantje wilt of gewoon een dop. Ik gebruik de tank voor het bewaren van osmose water voor de glasbewassing. Ik raad deze tank dus zeker aan!
J.L. Blacquière –
Tankjes werden snel geleverd en voldoen volledig aan mijn verwachtingen.
En de prijs is zeker een aanradertje!
Bammers –
Zeer snelle levering en ook goede service.
Kemper –
De 150L tank is perfect voor het demi water.
Tom –
Prima in orde tank was in plastic verpakt
Wim –
Een zeer stevige ton ontvangen ,netjes ingepakt en afgeleverd binnen de verwachte termijn.
Stevige kwaliteit en komt goed overeen met wat je op jullie website kan zien .
Een tevreden klant ..