330 liter compostbak Green Johanna
Oorspronkelijke prijs was: €259,95.€199,00Huidige prijs is: €199,00.
23% korting
L: 80cm | B: 80cm | H: 93cm
Oorspronkelijke prijs was: €159,95.€109,00Huidige prijs is: €109,00.
32% korting
(€90,08 Excl. BTW)
Extra dikke isolatiemantel voor de Green Johanna
Tijdelijk uitverkocht!
Wilt u ook tijdens de koudere dagen composteren?
Dan is deze isolatiemantel voor de Green Johanna zeer geschikt voor uw wens!
Voorkom het vast lopen bij temperaturen onder de 5 graden met deze isolatiemantel.
De isolatiemantel is gemaakt van schuimpolyethyleen.
Specificaties
| Inhoud | 330 liter |
| Hoogte | 930 mm |
| Lengte | 800 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Gewicht | 2 kg |
| Kleur deksel | Groen |
| Kleur compostbak | Groen |
| Materiaal | PE |
| Art. nr | GJ-330-Iso |
L: 80cm | B: 80cm | H: 93cm
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.