80 liter Voedselverteerder Composter
L: 60cm | B: 60cm | H: 70cm
Oorspronkelijke prijs was: €259,95.€199,00Huidige prijs is: €199,00.
23% korting
(€164,46 Excl. BTW)
23% extra korting op de compostbak
Kies een staffelkorting
Verwachte levertijd: 2 tot 4 werkdagen
Super sterk rond compostvat Green Johanna.
Geschikt van klein tot grote hoeveelheden wanneer u graag compost wilt verwerken. Door de groene kleur valt deze bijna niet op in de tuin!
Fantastisch slim degisn zorgt er voor dat de Green Johanna bijna niet opvalt in de tuin.
Er zijn veel ronde composters op de markt te vinden, echter de Green Johanna is een slag apart. Deze wordt aangemerkt als ” Best Buy in de magazine Gardeners. Dit trok natuurlijk zo onze aandacht dat wij deze Green Johanna ook in ons assortiment moesten hebben.
Toen kwamen wij de Green Johanna tegen. Zeer dikke krachtige wanden, degelijk materiaal en makkelijk in elkaar te zetten. De Green Johanna is zo milieubewust bezig dat deze is gemaakt van 100% gerecycled plastic, en een gegarandeerde levenstijd heeft van 10 jaar!
De beveiligde deksel helpt het reguleren van de ventilatie in de Green Johanna.
Twee beveiligde scharnieren helpen er voor om makkelijk bij het eind resultaat, compost te komen.
Ook tijdens de koude dagen kunt u compost maken, en dit doormiddel van het Green Johanna Isolatiejasje.
De eerste compost na het eerste jaar zal er 6-8 maanden over doen, daarna duurt het gemiddeld 4-6 maanden.
Specificaties
| Inhoud | 330 liter |
| Hoogte | 930 mm |
| Lengte | 800 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Gewicht | 10 kg |
| Kleur deksel | Groen |
| Kleur compostbak | Groen |
| Materiaal | PE |
| Art. nr | GJ-330 |
L: 60cm | B: 60cm | H: 70cm
L: 74cm | B: 74cm | H: 90cm
L: 74cm | B: 74cm | H: 90cm
Geschikt voor 80 - 120 kg | VO: 42cm
L: 58cm | B: 58cm | H: 97cm
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.