20 liter bak zwart
L: 60cm | B: 40cm | H: 12cm
Oorspronkelijke prijs was: €25,00.€19,95Huidige prijs is: €19,95.
20% korting
(€16,49 Excl. BTW)
Kies een staffelkorting
Verwachte levertijd: 1 tot 3 werkdagen
Cementkuip vierkant 40 liter is van uitstekende kwaliteit en voor vele verschillende doeleinden te gebruiken, de kleur is wit / transparant. De bakken zijn goed stapelbaar en voorzien van stevige handvatten aan de zijkant. Natuurlijk uitermate geschikt als cementkuip maar ook als bijvoorbeeld een binnenbak voor plantenbakken. Er is geen officieel voedingsmiddelen keurmerk aanwezig maar wordt geproduceerd van dezelfde materialen als producten die wel zijn voorzien van een voedingsmiddelen keurmerk.
Specificaties
| Inhoud | 40 liter |
| Hoogte | 330 mm |
| Breedte | 410 mm |
| Lengte | 410 mm |
| Gewicht | 1750 gr |
| Kleur | Wit / transparant |
| Materiaal | Kunststof |
| Art. nr | B40-3926 |
L: 60cm | B: 40cm | H: 12cm
L: 50cm | B: 34cm | H: 12cm
L: 52.5cm | B: 52.5cm | H: 33cm
L: 54cm | B: 54cm | H: 33cm
Witkamp BV –
zeer tevreden over de aflevering en het produkt.
Cornelis de Kruijf ing. –
Helemaal goed gegaan! We gebruiken het als binnenbak voor planten bakken..