40 liter bak zwart
L: 65cm | B: 40cm | H: 18cm
Oorspronkelijke prijs was: €22,00.€18,75Huidige prijs is: €18,75.
15% korting
(€15,5 Excl. BTW)
Olie en zuur bestendig, voor meerdere doeleinden te gebruiken.
Kies een staffelkorting
Verwachte levertijd: 1 tot 3 werkdagen
Metselkuip rechthoekig zwart met een inhoud van 20 liter. De kleine 20 liter bak is gefabriceerd van hoogwaardige gerecycled polyethyleen, dit is beter voor mens en milieu, de kwaliteit wordt 100% gegarandeerd. Door het uitgekiende model zijn de 20 liter bakken stapelbaar, ook wel nestbaar genoemd. De 20 liter bak is van hoge kwaliteit, olie en zuur bestendig en wordt vaak voor meerdere doeleinden gebruikt, bijvoorbeeld als mortelbak of voor het opvangen van olie / vloeistoffen.
Specificaties
| Inhoud | 20 liter |
| Hoogte | 120 mm |
| Breedte | 400 mm |
| Lengte | 600 mm |
| Gewicht | 1010 gr |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PE |
| Art. nr | B20-5011 |
L: 65cm | B: 40cm | H: 18cm
L: 44cm | B: 44cm | H: 30cm
L: 52.5cm | B: 52.5cm | H: 33cm
L: 29cm | B: 29cm | H: 13cm
Anoniem –
Vlotte levering en prima producten. Ik gebruik ze als zand en waterbakken voor de kinderen: ruim, stevig en met een relatief lage rand.
Ideaal ?
Walters –
Ik ben heel tevreden over zowel het product als over de bestel- en afleverprocedure. Keurig op tijd en goed verpakt.
Bert –
ik heb de 2 bakken ontvangen. ze voldoen aan mijn verwachtingen.
D van Heumen –
Keurig verpakt en snel geleverd. Precies wat ik zocht, heel erg tevreden met de bak!