750 liter kuip zwart
L: 122cm | B: 122cm | H: 82cm
Oorspronkelijke prijs was: €150,00.€94,95Huidige prijs is: €94,95.
37% korting
(€78,47 Excl. BTW)
Kies een staffelkorting
Verwachte levertijd: 2 tot 5 werkdagen
Grote kuip 350 liter wordt voornamelijk gebruikt voor vijvers of voor het planten van bomen, bijvoorbeeld een palmboom. De kuip weegt maar liefst 9 kilo en heeft een diameter van 72 cm gemeten vanaf de onderkant en 95 cm gemeten vanaf de bovenkant. Hoge kwaliteit met stevige wanden met een hoogte van 73 cm, gaat jaren mee. Wij leveren deze niet voor niets al jaren aan onze vaste klanten, veel betere kwaliteit dan elders. Daarnaast heeft deze kuip een literaanduiding aan de binnenzijde.
Specificaties
| Inhoud | 350 liter |
| Hoogte | 730 mm |
| Dia. boven | 950 mm |
| Dia. onder | 720 mm |
| Gewicht | 9000 gr |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PE |
| Art. nr | K350-2660 |
L: 122cm | B: 122cm | H: 82cm
L: 104cm | B: 104cm | H: 82cm
L: 85cm | B: 85cm | H: 55cm
Anoniem –
Perfect materiaal en keurig geleverd!
Herman Teeuwsen –
Ik heb de kuipen in goede orde en op het aangegeven tijdstip ontvangen.
Ze zitten al in de grond als bloembakken voor grote struiken, dit i.v.m. bomen, die alle vocht weghalen.
Dus ik ben zeer tevreden.
Maaike –
Goede kuip, goede service
Verlinden peter –
Beter en sneller kan niet, super tevreden vanuit België.
Peeters –
Product in goede orde ontvangen.
Tevreden over kwaliteit.
E. Schrier –
Mooie stevige kuip, netjes op tijd ontvangen.
Prettig telefonisch kontakt.