230 liter kuip zwart
L: 85cm | B: 85cm | H: 55cm
Oorspronkelijke prijs was: €200,00.€129,95Huidige prijs is: €129,95.
35% korting
(€107,4 Excl. BTW)
Kies een staffelkorting
Verwachte levertijd: 2 tot 5 werkdagen
Grote kuip 500 liter wordt voornamelijk gebruikt voor vijvers of voor het planten van bomen, bijvoorbeeld een palmboom. De kuip weegt maar liefst 11 kilo en heeft een diameter van 82 cm gemeten vanaf de onderkant en 104 cm gemeten vanaf de bovenkant. Hoge kwaliteit met stevige wanden met een hoogte van 82 cm, gaat jaren mee.
Specificaties
| Inhoud | 500 liter |
| Hoogte | 820 mm |
| Dia. boven | 1040 mm |
| Dia. onder | 820 mm |
| Gewicht | 11000 gr |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PE |
| Art. nr | K500-2677 |
L: 85cm | B: 85cm | H: 55cm
L: 140cm | B: 140cm | H: 90cm
L: 122cm | B: 122cm | H: 82cm
L: 95cm | B: 95cm | H: 73cm
P. Nelissen –
Uiterst correcte afhandeling.
Bezorger heel behulpzaam. Bracht bak via trap naar dakterras.
P. Weeber –
Ziet er prima uit. Vlotte bestelling.