1 liter emmer wit vierkant
Geschikt voor voeding & verf
L: 13cm | B: 13cm | H: 11.7cm
€3,95
(€3,26 Excl. BTW)
Al te bestellen vanaf 5 stuks.
Voedsel veilig
Kies een staffelkorting
Verwachte levertijd: 1 tot 3 werkdagen
Payment options

Kleine emmertjes plastic met een inhoud van circa 2,5 liter. Zeer geschikt voor het veilig verpakken van sausen, kruiden en andere etenswaren. Zijn officieel voor voedingsmiddelen gekeurd, kunnen ook gebruikt worden voor verf (resten). Wordt geleverd inclusief deksel met garantiesluiting, hiermee kunt u garanderen dat de emmer niet eerder open is geweest. Dankzij de kunststof beugels kunt u de kleine emmertjes verplaatsen.
Specificaties
| Inhoud | 2,5 liter |
| Hoogte | 138 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Vulopening | 136 mm |
| Kleur deksel | Wit |
| Kleur emmer | Wit |
| Materiaal | PP |
| Gewicht | Circa 120 gr |
| Keurmerk | Voeding |
| Blok pallet aantal | 1500 stuks |
| Art nr | AE-2,5GLWR |
Geschikt voor voeding & verf
L: 13cm | B: 13cm | H: 11.7cm
Geschikt voor 1 - 2 kg | VO: 13,6cm
L: 19.8cm | B: 19.8cm | H: 17.1cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding
L: 22cm | B: 22cm | H: 19.3cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 2 - 3,5 kg | VO: 13,6cm
L: 19.8cm | B: 19.8cm | H: 26.3cm
Kies een staffelkorting
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.