5 liter emmer wit vierkant
Geschikt voor voeding & verf
L: 19.9cm | B: 19.9cm | H: 20.5cm
€1,75
(€1,45 Excl. BTW)
Al te bestellen vanaf 10 stuks.
Voedsel veilig
Kies een staffelkorting
Verwachte levertijd: 1 tot 3 werkdagen
Payment options

Vierkante emmer 1 liter in de kleur wit met een netto inhoud tot de rand gevuld van 1,24 liter. Kan warm afgevuld worden tot 75 graden, test dit voor de zekerheid altijd eerst uit. Multifunctioneel inzetbaar, officieel geschikt voor voedingsmiddelen. Licht van gewicht, sterk en krachtig. De vierkante emmer is zo ontworpen dat het een optimale pallet en schap indeling mogelijk maakt. De deksel is voorzien van een garantiesluiting zodat u de eerste keer na het afvullen deze kunt verzegelen.
Specificaties
| Inhoud | 1,24 liter |
| Hoogte | 117 mm |
| Lengte | 130 mm |
| Breedte | 130 mm |
| Kleur deksel | Wit |
| Kleur emmer | Wit |
| Materiaal | PP |
| Gewicht | Circa 50 gr |
| Keurmerk | Voeding |
| Blok pallet aantal | 2808 stuks |
| Art nr | AE-1,2WV |
Geschikt voor voeding & verf
L: 19.9cm | B: 19.9cm | H: 20.5cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding
L: 28.6cm | B: 19.4cm | H: 15.1cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 1 - 2 kg | VO: 13,6cm
L: 19.8cm | B: 19.8cm | H: 17.1cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding & verf
L: 20cm | B: 20cm | H: 13.8cm
Kies een staffelkorting
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.