65 liter kuip wit heavy
L: 60cm | B: 60cm | H: 37cm
Oorspronkelijke prijs was: €27,50.€25,95Huidige prijs is: €25,95.
6% korting
(€21,45 Excl. BTW)
Olie en zuur bestendig, voor meerdere doeleinden te gebruiken.
Kies een staffelkorting
Verwachte levertijd: 1 tot 3 werkdagen
Rechthoekig cementkuip 40 liter zwart, betere kwaliteit dan elders! De speciebak is gefabriceerd van hoogwaardige gerecycled polyethyleen, dit is beter voor mens en milieu, de kwaliteit wordt 100% gegarandeerd. De rechthoekige cementkuip 40 liter is stapelbaar, ook wel nestbaar genoemd. De 40 liter bak is van hoge kwaliteit, olie en zuur bestendig en wordt vaak voor meerdere doeleinden gebruikt, bijvoorbeeld als voer of waterbak maar ook als mortelbak of lekbak. Dit in tegenstelling tot andere aanbieders.
Specificaties
| Inhoud | 40 liter |
| Hoogte | 180 mm |
| Breedte | 400 mm |
| Lengte | 650 mm |
| Gewicht | 2250 gr |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PE |
| Art. nr | B40-5021 |
L: 60cm | B: 60cm | H: 37cm
L: 60cm | B: 40cm | H: 12cm
L: 65cm | B: 45cm | H: 27cm
L: 52.5cm | B: 52.5cm | H: 33cm
Leo Polfliet –
goede stevige bakken bij ons in gebruik als plantenbak
eenvoudige besteld en snel geleverd
Anoniem –
Service is prima. Ik zocht een stevige kuip(als kattenbak) voor mijn grote kat. Het bevalt haar prima.
V Beuningen –
Ik zocht een stevige, waterdichte bak. Deze paste precies tussen mijn muurtje. Bij mij voldoet ie als minivijver 🙂
Bervoets –
Top tevreden met me bakken
ga er zeker weten nog meer bestellen
fijne snelle bezorging
top