5 liter emmer wit rond
Geschikt voor voeding
L: 22cm | B: 22cm | H: 19.3cm
€4,95
(€4,09 Excl. BTW)
Al te bestellen vanaf 5 stuks.
Voedsel veilig
Kies een staffelkorting
Verwachte levertijd: 1 tot 3 werkdagen
Payment options

Rechthoekige emmer met deksel 5 liter in de kleur wit, de netto inhoud tot aan de rand is 5,65 liter. De hoogte inclusief deksel is 151 mm, de lengte 194 mm en de breedte 286 mm. Prijs is inclusief kunststof beugel (wijkt iets af van foto) en deksel met garantiesluiting zodat uw klant weet dat deze nooit geopend is geweest na het afvullen. Geschikt voor het opslaan van melkproducten, alcoholische dranken, water, voedsel in zuur etc. Officieel geschikt voor voedingsmiddelen, vrij van giftige stoffen.
Specificaties
| Inhoud | 5,65 liter |
| Hoogte | 151 mm |
| Lengte | 286 mm |
| Breedte | 194 mm |
| Kleur deksel | Wit |
| Kleur emmer | Wit |
| Materiaal | PP |
| Gewicht | Circa 256 gr |
| Keurmerk | Voeding |
| Blok pallet aantal | 800 stuks |
| Art nr | AE-5GWR |
Geschikt voor voeding
L: 22cm | B: 22cm | H: 19.3cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 2 - 3,5 kg | VO: 13,6cm
L: 19.8cm | B: 19.8cm | H: 26.3cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 1 - 2 kg | VO: 13,6cm
L: 19.8cm | B: 19.8cm | H: 17.1cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding & verf
L: 19.9cm | B: 19.9cm | H: 20.5cm
Kies een staffelkorting
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.