1 liter emmer wit vierkant
Geschikt voor voeding & verf
L: 13cm | B: 13cm | H: 11.7cm
€4,50
(€3,72 Excl. BTW)
Al te bestellen vanaf 5 stuks.
Voedsel veilig
Kies een staffelkorting
Verwachte levertijd: 1 tot 3 werkdagen
Payment options

Vierkante emmer 5 liter in de kleur wit met een netto inhoud tot de rand gevuld van 5,61 liter. Kan warm afgevuld worden tot 75 graden, test dit voor de zekerheid altijd eerst uit. Multifunctioneel inzetbaar, officieel geschikt voor voedingsmiddelen. Licht van gewicht, sterk en krachtig. De vierkante emmer is zo ontworpen dat het een optimale pallet en schap indeling mogelijk maakt. De deksel is voorzien van een garantiesluiting zodat u de eerste keer na het afvullen deze kunt verzegelen.
Specificaties
| Inhoud | 5,61 liter |
| Hoogte | 205 mm |
| Lengte | 199 mm |
| Breedte | 199 mm |
| Kleur deksel | Wit |
| Kleur emmer | Wit |
| Materiaal | PP |
| Gewicht | Circa 210 gr |
| Keurmerk | Voeding |
| Blok pallet aantal | 1110 stuks |
| Art nr | AE-5WV |
Geschikt voor voeding & verf
L: 13cm | B: 13cm | H: 11.7cm
Geschikt voor 1 - 2 kg | VO: 13,6cm
L: 19.8cm | B: 19.8cm | H: 17.1cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding & verf
L: 23.9cm | B: 23.9cm | H: 27.3cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding
L: 22cm | B: 22cm | H: 19.3cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 2 - 3,5 kg | VO: 13,7cm
L: 19.8cm | B: 19.8cm | H: 26.3cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 3,5 - 6 kg | VO: 20,3cm
L: 27.4cm | B: 27.4cm | H: 23.8cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 2 - 3,5 kg | VO: 13,6cm
L: 19.8cm | B: 19.8cm | H: 26.3cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding
L: 28.6cm | B: 19.4cm | H: 15.1cm
Kies een staffelkorting
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.