125 liter kuip wit
Oorspronkelijke prijs was: €69,95.€59,95Huidige prijs is: €59,95.
14% korting
L: 65cm | B: 65cm | H: 54cm
Oorspronkelijke prijs was: €65,00.€52,50Huidige prijs is: €52,50.
19% korting
(€43,39 Excl. BTW)
Kies een staffelkorting
Verwachte levertijd: 2 tot 5 werkdagen
Speciekuip rond, met een inhoud van 110 liter in wit / transparante kleur. De ronde speciekuip wordt vaak gebruikt op een kuipverhoger. Daarnaast heeft dit model handvatten aan de zijkant zodat de kuip makkelijk te verplaatsen is. Geschikt voor diverse doeleinden, bijvoorbeeld voor het mengen van bestanddelen.
Specificaties
| Inhoud | 110 liter |
| Hoogte | 390 mm |
| Dia. boven | 710 mm |
| Dia. onder | 570 mm |
| Gewicht | 3900 gr |
| Kleur | Wit / transparant |
| Materiaal | PE |
| Art. nr | K110-2769 |
L: 65cm | B: 65cm | H: 54cm
L: 67cm | B: 67cm | H: 37cm
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.