90 liter kuip zwart
Populair!13% korting
L: 67cm | B: 67cm | H: 37cm
€25,00 €18,95
€15,66 Excl. BTW
Verwachte levertijd: 1 tot 3 werkdagen.
Speciekuip wit 90 liter voor een extra scherpe prijs. Zeer bruikbaar als mortelkuip, cementkuip of als kinderbadje. De 90 liter kuip wit is gefabriceerd van nieuw gerecycled PE materiaal, dit is super milieu vriendelijk. Aan het einde van de levensduur kan deze nogmaals dienen als grondstof voor een ander product. Ideaal voor het mengen van ingrediënten, als plantenbak of waterbak. De witte 90 liter kuip is het meest gekozen model en wordt geroemd om de degelijke kwaliteit en zeer gunstige prijs.
Specificaties
Inhoud | 90 liter |
Hoogte | 370 mm |
Diameter | 670 mm |
Gewicht | 2250 gr |
Kleur | Wit |
Materiaal | PE |
Art. nr | K90-4792 |
Populair!13% korting
L: 67cm | B: 67cm | H: 37cm
23% korting
L: 71cm | B: 71cm | H: 39cm
21% korting
L: 63cm | B: 63cm | H: 38cm
20% korting
L: 60cm | B: 60cm | H: 37cm
Margje –
Wij gebruiken deze ton als bad voor ons zoontje. Hij baddert er al in gang zijn eerste jaar en is nu vier en speelt er nog steeds in. Een groot succes en een uitkomst als je over een kleine badkamer beschikt. Levering verliep soepel en heel snel. Zeer tevreden!
Sem –
Ik heb de kuipen idd ontvangen en is een mooi model…
Weinig op aan te merken…
Hette –
prima tevreden heb er gaten aan de onderkant geslagen en dienen nu als plantenbak, bestel binnenkort weer
AB –
Betrouwbaar en goed ontvangen
WTM Jansen –
Ik ben heel tevreden met de bak die ik gebruik als plantenbak. Ook tevreden met de service. Maar het was een eenmalige aankoop
Romany –
Bedankt! De tonnen zijn goed aangekomen en zijn precies wat ik ervan verwachtte. Ik gebruik ze al plantenbakken. Ff een gat in de onderkant gemaakt.
Martin Klopman –
De tonnen zijn perfect aangekomen en worden nu gebruikt voor planten.
Mijn hartelijke dank voor uw service.
Greg –
Perfecte levering en ik ben zeer tevreden over de kuipen.
Hanneke van der Hoeven –
De kuipen zijn goed aangekomen.
Het zijn prachtige kuipen. Ik gebruik ze om onze Hortensia’ s erin te zetten.
Mevrouw Immerzeel –
De kuip is ontvangen. We zijn zeer tevreden.
We hadden hem al de volgende dag in huis.
Mooie dikke, stevige kwaliteit en uitstekend geschikt
als kinderbad voor ons kleinkind van 3 jaar.
Ze zat er de volgende dag al in!
Hilda –
Zeer tevreden. Dank u.
Paula –
Fijne kuip voor het badderen. De kinderen wilden er alle drie tegelijkertijd in en dat lukte ; ) ben zelf ook blij dat deze in het wit beschikbaar is.