40 liter bak wit
L: 41cm | B: 41cm | H: 33cm
Oorspronkelijke prijs was: €12,50.€11,75Huidige prijs is: €11,75.
6% korting
(€9,71 Excl. BTW)
Olie en zuur bestendig, voor meerdere doeleinden te gebruiken.
Kies een staffelkorting
Verwachte levertijd: 1 tot 3 werkdagen
Vierkante speciekuip 9 liter in de kleur zwart. De 9 liter bak is gefabriceerd van hoogwaardige gerecycled polyethyleen, dit is beter voor mens en milieu, de kwaliteit wordt 100% gegarandeerd. Door het uitgekiende model zijn de 9 liter bakken stapelbaar, ook wel nestbaar genoemd. De 9 liter bak is van hoge kwaliteit, olie en zuur bestendig en wordt vaak voor meerdere doeleinden gebruikt. Met name garagehouders zijn erg blij met deze nestbare bakken voor het opvangen van vloeistoffen.
Specificaties
| Inhoud | 9 liter |
| Hoogte | 130 mm |
| Breedte | 290 mm |
| Lengte | 290 mm |
| Gewicht | 430 gr |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PE |
| Art. nr | B9-4061 |
L: 41cm | B: 41cm | H: 33cm
L: 50cm | B: 34cm | H: 12cm
L: 60cm | B: 40cm | H: 12cm
Walters –
Ik ben heel tevreden over zowel het product als over de bestel- en afleverprocedure. Keurig op tijd en goed verpakt.
Bervoets –
Top tevreden met me bakken
ga er zeker weten nog meer bestellen
fijne snelle bezorging
top