30 liter emmer wit rechthoekig
Geschikt voor voeding
L: 39.5cm | B: 29.5cm | H: 44.7cm
€22,50 Oorspronkelijke prijs was: €22,50.€15,95Huidige prijs is: €15,95.
29% korting
(€13,18 Excl. BTW)
35 liter emmer met schroefdeksel, kans op minimale beluchting aanwezig. Extra korting tot wel 31% afhankelijk van de afname, minimale afname 2 stuks.
Voedsel veilig
Kies een staffelkorting
Verwachte levertijd: 1 tot 3 werkdagen
Payment options

35 liter emmer met schroefdeksel in een witte kleur. De schroefdeksel is met een kwartslag vast te draaien om af te sluiten, minimale kans op beluchting aanwezig. De netto inhoud is 35,4 liter welke goed zou moeten zijn voor opslag van max 10 – 16 kg of 35 liter, afhankelijk van de dichtheid en het volume van het op te slaan product. Door het design zijn de emmers in elkaar te stapelen zonder deksel, op elkaar te stapelen met deksel. Door het officiële levensmiddelen keurmerk is deze veilig te gebruiken voor voeding.
Specificaties
| Inhoud | 35,4 liter |
| Hoogte | 473 mm |
| Diameter boven | 412 mm |
| Diameter onder | 303 mm |
| Kleur deksel | Wit |
| Kleur emmer | Wit |
| Materiaal | PP |
| Gewicht | Circa 1431 gr |
| Keurmerk | Voeding |
| Euro pallet aantal | 150 stuks |
| Art nr | ECS-33LWR |
Geschikt voor voeding
L: 39.5cm | B: 29.5cm | H: 44.7cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 18 - 25 kg | VO: 28,2cm
L: 41cm | B: 41cm | H: 41.8cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding
L: 34.7cm | B: 34.7cm | H: 39.6cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 18 - 25 kg | VO: 28,2cm
L: 38cm | B: 38cm | H: 39.9cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 10 - 16 kg | VO: 29,5cm
L: 33.8cm | B: 33.8cm | H: 44.9cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 12 - 18 kg | VO: 30cm
L: 39cm | B: 39cm | H: 33cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding
L: 30.2cm | B: 30.2cm | H: 31.9cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 30 liter | VO: 30cm
L: 39cm | B: 39cm | H: 33cm
elly –
sluiten prima af