25 liter Voerton wit
Geschikt voor 9 - 12 kg | VO: 28cm
L: 34cm | B: 34cm | H: 32cm
€17,50 Oorspronkelijke prijs was: €17,50.€12,75Huidige prijs is: €12,75.
27% korting
(€10,54 Excl. BTW)
20 liter emmer met schroefdeksel, kans op minimale beluchting aanwezig. Extra korting tot wel 45% afhankelijk van de afname, minimale afname 2 stuks.
Voedsel veilig
Kies een staffelkorting
Verwachte levertijd: 1 tot 3 werkdagen
Payment options

20 liter emmer met schroefdeksel in een witte kleur. De schroefdeksel is met een kwartslag vast te draaien om af te sluiten, minimale kans op beluchting aanwezig. De netto inhoud is 21 liter welke goed zou moeten zijn voor opslag van max 8 – 11 kg, afhankelijk van de dichtheid en het volume van het op te slaan product. Door het design zijn de emmers in elkaar te stapelen zonder deksel, op elkaar te stapelen met deksel. Door het officiële levensmiddelen keurmerk is deze veilig te gebruiken voor voeding.
Specificaties
| Inhoud | 21 liter |
| Hoogte | 396 mm |
| Diameter boven | 347 mm |
| Diameter onder | 253 mm |
| Kleur deksel | Wit |
| Kleur emmer | Wit |
| Materiaal | PP |
| Gewicht | Circa 810 gr |
| Keurmerk | Voeding |
| Euro pallet aantal | 200 stuks |
| Art nr | ECS-20LWR |
Geschikt voor 9 - 12 kg | VO: 28cm
L: 34cm | B: 34cm | H: 32cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding
L: 30.2cm | B: 30.2cm | H: 31.9cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding
L: 39.5cm | B: 29.5cm | H: 44.7cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 8- 11 kg | VO: 28cm
L: 34cm | B: 34cm | H: 23cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 8 - 11 kg | VO: 20,3cm
L: 27.4cm | B: 27.4cm | H: 41.7cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 6 - 9 kg | VO: 20,3cm
L: 27.4cm | B: 27.4cm | H: 32.7cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding
L: 41.2cm | B: 41.2cm | H: 47.3cm
Kies een staffelkorting
Marc Luyten –
Product voldoet volledig aan gestelde vereisten.