35 liter emmer met schroefdeksel wit
Geschikt voor voeding
L: 41.2cm | B: 41.2cm | H: 47.3cm
€15,00 Oorspronkelijke prijs was: €15,00.€10,50Huidige prijs is: €10,50.
30% korting
(€8,68 Excl. BTW)
12 liter emmer met schroefdeksel, kans op minimale beluchting aanwezig. Extra korting tot wel 55% afhankelijk van de afname, minimale afname 2 stuks.
Voedsel veilig
Kies een staffelkorting
Verwachte levertijd: 1 tot 3 werkdagen
Payment options

Emmer met schroefdeksel met een inhoud van 12 liter. Deze witte emmer heeft een lock schroefdeksel, slechts een kwartslag draaien om af te sluiten, minimale kans op beluchting aanwezig. De randen van de emmer functioneren als handgreep en kunt u deze eenvoudig verplaatsen. De netto inhoud is 12,9 liter, dit zou genoeg moeten zijn om 4 tot 7 kg op te slaan, natuurlijk afhankelijk van de dichtheid van het product. In elkaar te schuiven als op elkaar te stapelen. Officieel geschikt voor voedingsmiddelen, vrij van giftige stoffen.
Specificaties
| Inhoud | 12,9 liter |
| Hoogte | 319 mm |
| Diameter boven | 302 mm |
| Diameter onder | 222 mm |
| Kleur deksel | Wit |
| Kleur emmer | Wit |
| Materiaal | PP |
| Gewicht | Circa 500 gr |
| Keurmerk | Voeding |
| Euro pallet aantal | 500 stuks |
| Art nr | ECS-12LWR |
Geschikt voor voeding
L: 41.2cm | B: 41.2cm | H: 47.3cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding & verf
L: 23.9cm | B: 23.9cm | H: 27.3cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding
L: 34.7cm | B: 34.7cm | H: 39.6cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 6 - 9 kg | VO: 20,3cm
L: 27.4cm | B: 27.4cm | H: 32.7cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 8- 11 kg | VO: 28cm
L: 34cm | B: 34cm | H: 23cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 3,5 - 6 kg | VO: 20,3cm
L: 27.4cm | B: 27.4cm | H: 23.8cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding
L: 39.5cm | B: 29.5cm | H: 16.1cm
Kies een staffelkorting
Anoniem –
Stevige emmer met goed schroqefdeksel