35 liter emmer met schroefdeksel wit
Geschikt voor voeding
L: 41.2cm | B: 41.2cm | H: 47.3cm
€12,95
(€10,7 Excl. BTW)
Al te bestellen vanaf 2 stuks.
Voedsel veilig
Kies een staffelkorting
Verwachte levertijd: 1 tot 3 werkdagen
Payment options

Emmer met deksel 30 liter in rechthoekige vorm. Er zit een beugel aan zijkant voor extra draagcomfort. De 30 liter emmer is af te sluiten met een deksel voorzien van garantiesluiting, deze sluiting garandeert u na het 1e keer afsluiten dat deze nog niet eerder geopend is geweest. Goed stapelbaar door de bodem (337×252 mm) deksel (395×295 mm) constructie, zowel leeg in elkaar te schuiven als vol op elkaar te stapelen. Er is een levensmiddelen certificaat aanwezig zodat u zeker bent dat u voeding veilig kunt opslaan. Kwalitatief hoogwaardige emmer geschikt voor professioneel gebruik. Ook te gebruiken voor andere non food toepassingen waaronder diervoeding, maximaal 12 tot 18 kg, afhankelijk van het volume van hetgeen u opslaat.
Specificaties
| Inhoud | 34,2 liter |
| Hoogte | 447 mm |
| Lengte | 395 mm |
| Breedte | 295 mm |
| Kleur deksel | Wit |
| Kleur emmer | Wit |
| Materiaal | PP |
| Gewicht | Circa 1142 gr |
| Keurmerk | Voeding |
| Blok pallet aantal | 150 stuks |
| Art nr | RH-33GLWR |
Geschikt voor voeding
L: 41.2cm | B: 41.2cm | H: 47.3cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 30 liter | VO: 30cm
L: 39cm | B: 39cm | H: 33cm
Geschikt voor voeding
L: 39.5cm | B: 29.5cm | H: 16.1cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 10 - 16 kg | VO: 29,5cm
L: 33.8cm | B: 33.8cm | H: 44.9cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 12 - 18 kg | VO: 30cm
L: 39cm | B: 39cm | H: 33cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 9 - 12 kg | VO: 28cm
L: 34cm | B: 34cm | H: 32cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding
L: 34.7cm | B: 34.7cm | H: 39.6cm
Kies een staffelkorting
Guus –
Mooie emmers 1 deksel was beschadigd na contact werd er een nieuwe emmer met deksel opgestuurd als vervanging