10 liter emmer wit vierkant
Geschikt voor voeding & verf
L: 23.9cm | B: 23.9cm | H: 27.3cm
€6,50
(€5,37 Excl. BTW)
Al te bestellen vanaf 5 stuks.
Voedsel veilig
Kies een staffelkorting
Verwachte levertijd: 1 tot 3 werkdagen
Payment options

Emmer rechthoekig, laag model met een inhoud van 12 liter. Aan de witte emmer zit een kunststof beugel voor extra grip. Goed stapelbaar door de bodem (338×253 mm) deksel (395×295 mm) constructie. Veel gebruikte rechthoekige emmer in onder andere de horeca door het ”geschikt voor voeding” keurmerk. De emmer is goed luchtdicht af te sluiten met de drukdeksel voorzien van garantiesluiting. Kwalitatief goede emmers voor professioneel gebruik.
Specificaties
| Inhoud | 12,01 liter |
| Hoogte | 161 mm |
| Lengte | 395 mm |
| Breedte | 295 mm |
| Kleur deksel | Wit |
| Kleur emmer | Wit |
| Materiaal | PP |
| Gewicht | Circa 386 gr |
| Keurmerk | Voeding |
| Blok pallet aantal | 290 stuks |
| Art nr | RHP-12GLWR |
Geschikt voor voeding & verf
L: 23.9cm | B: 23.9cm | H: 27.3cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 3,5 - 6 kg | VO: 20,3cm
L: 27.4cm | B: 27.4cm | H: 23.8cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 2 - 3,5 kg | VO: 13,6cm
L: 19.8cm | B: 19.8cm | H: 26.3cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 6 - 9 kg | VO: 20,3cm
L: 27.4cm | B: 27.4cm | H: 32.7cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding
L: 30.2cm | B: 30.2cm | H: 31.9cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 1 - 2 kg | VO: 13,6cm
L: 19.8cm | B: 19.8cm | H: 17.1cm
Kies een staffelkorting
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.