12 liter emmer met schroefdeksel wit
Geschikt voor voeding
L: 30.2cm | B: 30.2cm | H: 31.9cm
€5,10
(€4,21 Excl. BTW)
Al te bestellen vanaf 5 stuks.
Voedsel veilig
Kies een staffelkorting
Verwachte levertijd: 1 tot 3 werkdagen
Payment options

Vierkante emmer 10 liter in de kleur wit met een netto inhoud tot de rand gevuld van 10,78 liter. Kan warm afgevuld worden tot 75 graden, test dit voor de zekerheid altijd eerst uit. Multifunctioneel inzetbaar, officieel geschikt voor voedingsmiddelen. Licht van gewicht, sterk en krachtig. De vierkante emmer is zo ontworpen dat het een optimale pallet en schap indeling mogelijk maakt. De deksel is voorzien van een garantiesluiting zodat u de eerste keer na het afvullen deze kunt verzegelen.
Specificaties
| Inhoud | 10,78 liter |
| Hoogte | 273 mm |
| Lengte | 239 mm |
| Breedte | 239 mm |
| Kleur deksel | Wit |
| Kleur emmer | Wit |
| Materiaal | PP |
| Gewicht | Circa 430 gr |
| Keurmerk | Voeding |
| Blok pallet aantal | 480 stuks |
| Art nr | AE-10WV |
Geschikt voor voeding
L: 30.2cm | B: 30.2cm | H: 31.9cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 3,5 - 6 kg | VO: 20,3cm
L: 27.4cm | B: 27.4cm | H: 23.8cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding
L: 34.7cm | B: 34.7cm | H: 39.6cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 1 - 2 kg | VO: 13,6cm
L: 19.8cm | B: 19.8cm | H: 17.1cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding & verf
L: 19.9cm | B: 19.9cm | H: 20.5cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 2 - 3,5 kg | VO: 13,6cm
L: 19.8cm | B: 19.8cm | H: 26.3cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding
L: 39.5cm | B: 29.5cm | H: 16.1cm
Kies een staffelkorting
Anoniem –
Snelle verzending. Prima emmers.
Marijke –
Precies wat ik zocht. Levering stipt op tijd, kortom alles heel goed
Anoniem –
Extra geschikt als opslag van bloem, andere droge poedervormen die je kan gebruiken voor bakken en toppings in de huiselijke bakkerswereld. Goed om te stapelen door de vierkante vorm en neemt niet veel plaats is.
Degelijk en stevig product