25 liter Voerton wit
Geschikt voor 9 - 12 kg | VO: 28cm
L: 34cm | B: 34cm | H: 32cm

20 liter emmer met deksel rechthoekig met kunststof beugel. De deksel is voorzien van een garantiesluiting en sluit goed af, ook na de eerste keer openen. Deze emmers met deksel 20 liter zijn voorzien van officieel voedingsmidddelen keurmerk, waardoor ideaal voor opslag van eigen gemaakte sauzen, zuurtjes of andere huisgemaakte producten. Zowel voor de professional in de horeca als de echte foodlover in eigen keuken. Goed stapelbaar door de bodem (337×252 mm) deksel (395×295 mm) constructie, zowel leeg in elkaar te schuiven als vol op elkaar te stapelen.
Specificaties
| Inhoud | 22 liter |
| Hoogte | 277 mm |
| Lengte | 395 mm |
| Breedte | 295 mm |
| Kleur deksel | Wit |
| Kleur emmer | Wit |
| Materiaal | PP |
| Gewicht | Circa 700 gr |
| Keurmerk | Voeding |
| Blok pallet aantal | 210 stuks |
| Art nr | RH-20GLWR |
Geschikt voor 9 - 12 kg | VO: 28cm
L: 34cm | B: 34cm | H: 32cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 8- 11 kg | VO: 28cm
L: 34cm | B: 34cm | H: 23cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 8 - 11 kg | VO: 20,3cm
L: 27.4cm | B: 27.4cm | H: 41.7cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding
L: 39.5cm | B: 29.5cm | H: 16.1cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding
L: 30.2cm | B: 30.2cm | H: 31.9cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor 9 - 13 kg | VO: 29,5cm
L: 33.8cm | B: 33.8cm | H: 35.8cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding
L: 34.7cm | B: 34.7cm | H: 39.6cm
Kies een staffelkorting
Geschikt voor voeding
L: 39.5cm | B: 29.5cm | H: 44.7cm
Kies een staffelkorting
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.